Archiwum Kategorii: Aktualności

comvet_kiko_www short

12 sierpnia 2019Komunikacja interpersonalna ważna w rozwoju zawodowym lekarza weterynarii

Rozmowa z Serwisem Lekarza Weterynarii: Dlaczego komunikacja interpersonalna pomiędzy lekarzem weterynarii, a właścicielem zwierzęcia – jest ważna?

więcej informacji »

wakacje to świetna okazja do refleksji i samorozwoju

6 sierpnia 2019Wakacje. Czas na odpoczynek. Czas na rozwój osobisty i zawodowy

Sezon wakacyjny w pełni. To bardzo dobry czas by zatrzymać się, wypocząć i przez chwilę skupić w pełni na sobie. Sprawdź jak możesz wykorzystać ten czas.

więcej informacji »

comvet meeting 04

25 lipca 2019Profesjonale szkolenie dla lekarzy weterynarii

Dlaczego ważne i potrzebne jest przeprowadzenie dobrze przygotowanego badania potrzeb edukacyjnych? Dowiedz się, jakie jest jego zastosowanie w profesjonalnej edukacji dla lekarza weterynarii w komunikacji z klientem.

więcej informacji »

cuheko wawa 1

15 lipca 2019Potrzeby trenerów, edukatorów i kompetencje kluczowe

Co najbardziej motywuje trenerów, edukatorów z krajów europejskich? Z jakimi wyznaniami spotykają się w swojej pracy? Jak połączyć nauczanie kompetencji kluczowych z kulinarnym dziedzictwem? Nad tymi zagadnieniami pracujemy w  międzynarodowym zespole ekspertów.

więcej informacji »

weterynarz komunikacja Europa dla Aktywnych

14 czerwca 2019Komunikacja lekarz weterynarii – o nas i o projekcie w mediach

Czy lekarz weterynarii “tylko” leczy? Czy zadowolony klient jest ważny w pracy lekarza? Sprawdź jak można skutecznie komunikować się z klientem, co robimy by wspierać lekarzy weterynarii w tym procesie. Wywiad  z praktykującym lekarzem weterynarii i ekspertem w mediach.

więcej informacji »