ankieta wlasciciel zwierzaka 1
20 sierpnia 2018

Badanie ankietowe dla właściciela zwierzęcia

Serdecznie zapraszamy do badania ankietowego opiekuna, właściciela zwierzęcia

W ramach realizowanego międzynarodowego Projektu COMVET pt ”Wzmocnienie kompetencji komunikacyjnych wśród lekarzy weterynarii” prowadzimy obecnie badanie ankietowe specjalnie dla właścicieli/ opiekunów zwierząt w zakresie komunikacji z lekarzem weterynarii. Zbieramy Wasze potrzeby, opinie, bolączki, sprawy ważne dla Was w procesie komunikacji z lekarzem weterynarii.

.

ankieta wlasciciel zwierzaka kiko comvet

Dzięki Waszym odpowiedziom będziemy mogli przygotować specjalny, kompleksowy program edukacyjny dla lekarzy weterynarii pomagający lepiej komunikować się z właścicielem  i opiekunem zwierzaka.

Badanie ankietowe jest realizowane w ramach międzynarodowego Projektu COMVET pt ”Wzmocnienie kompetencji komunikacyjnych wśród lekarzy weterynarii” współfinansowanego ze środków Programu ERASMUS+ Unii Europejskiej.

.

->  http://sgiz.eu/s3/ankieta-wlasciciel-zwierzaka 

To jedno z pierwszych takich badań potrzeb właścicieli zwierząt z zakresu komunikacji  w Europie!

Podobne badanie potrzeb właściciela zwierzęcia z zakresu komunikacji z lekarzem weterynarii jest prowadzone wśród opiekunów i właścicieli zwierząt również w wybranych krajach Unii Europejskiej biorących udział w projekcie.

.

ankieta wlasciciel zwierzaka kiko

Serdecznie zapraszamy do podzielenia się swoimi przemyśleniami, ocenami, potrzebami. Ankieta jest anonimowa i krótka  – jej wypełnienie zajmuje 3-4 minuty. Wyniki badania zostaną opublikowane, a jeżeli chcesz otrzymać raport z badania po jego zakończeniu, wystarczy zaznaczyć taką opcję w ankiecie badawczej.

->  http://sgiz.eu/s3/ankieta-wlasciciel-zwierzaka

 

Zapraszamy!

 

 

Więcej informacji o projekcie: www.comvet.pl

erasmus_comvet_png