slajd 1
slajd 1
30 stycznia 2020

Dzielimy się wiedzą ze studentami

W dniu 25 stycznia 2020r. z przyjemnością prowadziliśmy warsztaty dla studentów wydziału medycyny weterynaryjnej SGGW w Warszawie

Z przyjemnością poprowadziliśmy część całodziennych warsztatów z komunikacji interpersonalnej lekarza weterynarii i ścieżek rozwoju lekarza weterynarii dla studentów szóstego roku wydziału medycyny weterynaryjnej SGGW w Warszawie.

Część warsztatów dotycząca komunikacji interpersonalnej lekarza weterynarii została przeprowadzona z wykorzystaniem elementów szkolenia COMVET. Warsztaty z komunikacji interpersonalnej lekarza weterynarii z elementami szkolenia comvet, przeprowadziła Inga Kołomyjska, doświadczony trener i międzynarodowy ekspert COMVET. Drugą część spotkania –  warsztaty poświęcone ścieżkom rozwoju kariery lekarza weterynarii, poprowadziła dr hab. Joanna Pławińska- Czarnak. Warsztaty odbyły się w ramach współpracy i na zaproszenie Katedry Higieny Żywności i Ochrony Zdrowia Publicznego, pod kierownictwem prof. dr hab. Krzysztofa Anusza, na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej  SGGW w Warszawie.

warsztaty comvet sggw 6

Program edukacyjny i szkolenie COMVET powstały w ramach międzynarodowego projektu Partnerstw Strategicznych „Developing communication competences among veterinary doctors” współfinasowanego z Programu ERASMUS+ Unii Europejskiej.  Szkolenie z zaawansowanej komunikacji, w pełnej wersji, jest dostępne dla praktykujących lekarzy weterynarii na www.comvet.pl

Serdecznie dziękujemy za wspaniałą współpracę, świetne uczestnictwo, aktywny udział, Wasze odkrycia. Życzymy dalszych sukcesów na ścieżce rozwoju lekarza weterynarii! :)

 

Co napisali o warsztatach uczestnicy

Opinie uczestniczących studentów o warsztatach

 „Najcenniejsze było zdanie sobie sprawy jak bardzo można pozostać sobą (świadomie), a nie wykorzystywać techniki marketingowe, udając kogoś. To bardzo cenna lekcja. Bardzo dziękuję obu Paniom”

„Bardzo cenne praktyczne przykłady zachowań w trudnych sytuacjach”

„Bardzo wartościowe są konkretne przykłady rozwiązań danych sytuacji”

Wartościowe było nabycie „umiejętności pozbycia się uprzedzeń i często błędnych założeń w kontakcie z klientem”

„Bardzo przydatne warsztaty. Uważam, że takie zajęcia powinny być obowiązkowe na studiach weterynaryjnych”

„Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w warsztatach”

Dziękujemy Wam i życzymy wszystkiego dobrego!

erasmus_comvet_png

comvet_logos_png

We współpracy z: www.comvet.pl