9-strona-kontakt

Kontakt

KIKO Educational Solutions Sp. z o. o.
Aleje Jerozolimskie 181B
02-222 Warszawa
Telefon +48 22 822 88 67
Fax     +48 22 390 58 58
e-mail: biuro(at)kiko.com.pl

Spółka wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego XII Wydz. Gospodarczy m.st.Warszawy KRS: 0000670250.
NIP: 7010676754
REGON: 366869786
Napisz do nas wiadomość na adres e-mail: biuro(at)kiko.com.pl
.
Wysyłając wiadomość przekazujesz swoje dane osobowe KIKO Educational Solutions Sp. z o.o. i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będziemy mogli odpowiedzieć na Twoją wiadomości.

Administratorem danych osobowych stanie się KIKO Educational Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem e-mail: ado(at)kiko.com.pl. Szanujemy Twoją prywatność – Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.