comvet meeting C00
14 września 2018

Międzynarodowe spotkanie badawcze ekspertów

Bierzemy udział w międzynarodowym spotkaniu ekspertów Projektu COMVET poświęconemu metodologii i pogłębionemu badaniu potrzeb lekarzy weterynarii oraz potrzeb właścicieli zwierząt w kontekście komunikacji interpersonalnej.

Spotkanie zostało zorganizowane w dniach 10-11 września 2018r. przez Charakis Research & Consulting international comvet meetingw Limassol. Wzięli w nim udział międzynarodowi eksperci z zakresu edukacji i szkoleń z: KIKO Educational Solutions, Synolic oraz Charakis R&C.  Intensywne spotkanie poświęcone było badaniom ilościowym i jakościowym potrzeb edukacyjnych.

Nie możemy jeszcze ujawniać pierwszych danych z Waszych opinii, ale możemy zdradzić, że można już zaobserwować, już na tym etapie, pewne widoczne trendy w potrzebach i oczekiwaniach zarówno lekarzy jak i właścicieli zwierzaków.

I potrzeby te jak i bolączki  nie są one tak oczywiste, jak by się mogło na pierwszy rzut oka wydawać kiedy myślimy o zagadnieniu komunikacji między lekarzem weterynarii, a klientem.

Zatem, jeżeli jeszcze nie wypełniłaś, nie wypełniłeś ankiety dla lekarza weterynarii lub dla właściciela zwierzaka – zrób to teraz! Powiedz, napisz co Cię trapi, czego potrzebujesz, z czego jesteś zadowolony.  Twój wkład jest ważny i ma wpływ na opracowanie programu edukacyjnego!

Do zobaczenia i usłyszenia niebawem :)

 

comvet_logos_png

erasmus_comvet_png