Archiwa: Szkolenie

Asertywność bez tajemnic

Asertywność, czyli umiejętność stawiania granic, to najlepszy sposób na życie w dobrych relacjach zarówno z innymi, jak i w zgodzie z samym sobą.  Na szczęście asertywność nie jest zakodowana w naszych genach. Możemy się jej nauczyć na każdym etapie naszego życia.

TERMINY

  • 19.08.2020, Warszawa
  • 23.10.2020, Warszawa

więcej »

rejestruję się »

więcej »

Zarządzanie czasem

Zarządzanie czasem to efektywne i planowe wykonywanie zadań w pracy i poza nią, co umożliwia osiąganie zamierzonych celów. Dzięki tej umiejętności można skutecznie poradzić sobie ze zbędną presją i w pełni wykorzystać swoje talenty, a także zadbać o samego siebie.

TERMINY

  • 17.07.2020, Warszawa
  • 20.08.2020, Warszawa

więcej »

rejestruję się »

więcej »

Biznesplan dla zaawansowanych

Biznesplan dla zaawansowanych – analizy niezbędne do przygotowania dobrego biznesplanu

Biznes plan to skuteczne narzędzie do przygotowywania i oceny projektów inwestycyjnych oraz rozwojowych. Umiejętność stworzenia jak najlepszego biznesplanu to cenna kwalifikacja zawodowa, leżąca u podstaw sprawnie realizowanych rentownych projektów. Dlatego warto rozwijać swoje kompetencje w zakresie opracowywania biznesplanów na zaawansowanym poziomie.

TERMINY

  • 11.09.2020, Warszawa

więcej »

rejestruję się »

więcej »
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Asertywność bez tajemnic
Asertywność stała się ostatnio terminem modnym i dość powszechnie używanym. Nie wszyscy jednak wiedzą, co on dokładnie oznacza

Dowiedz się więcej >>

promo-2_a


+ 48 602 479 180
szkolenia@kiko.com.pl