baner cuheko ankieta
baner cuheko ankieta
18 lutego 2019

Zapraszamy do udziału w badaniu ankietowym

Serdecznie zapraszamy do wypełnienia krótkiej, anonimowej ankiety dla trenerów,  edukatorów osób dorosłych.

Do udziału w badaniu ankietowym zapraszamy wszystkich trenerów, wykładowców, edukatorów osób dorosłych. Szczególnie zapraszamy do wypełnienia ankiety  prowadzących szkolenia, edukację dorosłych z zakresu kompetencji kluczowych. Ankieta jest anonimowa i jej wypełnienie zajmuje ok. 4-5 minut.

➡️ http://sgiz.eu/s3/ankieta-trener-edukator

ankieta-kitchen-of-skills-kiko-educational-solutions

Zbieramy Wasze potrzeby, opinie, bolączki, sprawy ważne dla Was w prowadzeniu szkoleń, edukacji, wykładów dla osób dorosłych, jak też podnoszeniu kompetencji własnych jako edukatorów i trenerów.

Dzięki Waszym odpowiedziom będziemy mogli przygotować specjalny program edukacyjny pomagający trenerom, edukatorom osób dorosłych pracować w innowacyjny sposób z osobami dorosłymi.

Badanie jest prowadzone w ramach międzynarodowego projektu KITCHEN OF SKILLS pt. “Through culinary heritage to key competences“, który jest współfinansowany z Programu ERASMUS + Unii Europejskiej.

Możesz mieć wpływ na proces edukacyjny. Pomóż nam i wypełnij ankietę! Jeżeli możesz przekaż ją znajomym trenerom, edukatorom dorosłych!

Bardzo dziękujemy i zapraszamy do krótkiej ankiety!

ankieta-kitchen-of-skills-kiko-educational-solutions

 

 

 

http://sgiz.eu/s3/ankieta-trener-edukator

 

 

 

ERSAMUS miniProjekt “Poprzez dziedzictwo kulinarne do kompetencji kluczowych ”  jest współfinansowany z programu ERASMUS + Unii Europejskiej.