Kontakt

Jeżeli masz pytania, uwagi,
możesz do nas zadzwonić lub wysłać wiadomość.

Mail

info@kiko.com.pl

Biuro

KIKO Educational Solutions Sp. z o.o. Aleje Jerozolimskie 181B 02-222 Warszawa POLSKA

Telefon

+48 22 822 88 67

Napisz do nas

Wysyłając wiadomość przekazujesz swoje dane osobowe KIKO Educational Solutions Sp. z o.o. i wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu odpowiedzi na zadane pytanie zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale bez ich przekazania nie będziemy mogli odpowiedzieć na Twoją wiadomości.

Administratorem danych osobowych stanie się KIKO Educational Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Polska. Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem ado@kiko.com.pl. Szanujemy Twoją prywatność – Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną wiadomość.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia ogólnego o przetwarzaniu danych osobowych (RODO). Jeżeli według Ciebie Twoje dane są przetwarzane nie zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, masz prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w Polsce.

Bądźmy razem w świecie społeczności!

Sprawdź nasze profile społecznościowe!