Firma szkoleniowa w Warszawie

O nas

Jesteśmy polską, nowoczesną firmą. Powstaliśmy jako kontynuacja doświadczeń, projektów i działań firmy KIKO Business Solutions działającej od 2009 r. Naszą pasją jest wspieranie ludzi w rozwoju zawodowym & osobistym oraz wspieranie Ich firm i Instytucji.

Profesjonalnie wspieramy rozwój najważniejszego zasobu Instytucji – Ludzi – poprzez profesjonalnie przygotowane programy i szkolenia, projekty edukacyjne i coaching.

Wspieramy w rozwoju przedsiębiorstwa i  organizacje, jak również osoby rozpoczynające swoją przygodę z własną firmą lub pragnące rozwijać się w swoich Instytucjach. Towarzyszymy ludziom i instytucjom w obszarze rozwoju zasobów ludzkich, business development, tworzenia biznes planów i strategii rozwoju& marketingowych, zarządzaniu, komunikacji wewnętrznej i komunikacji z klientem oraz szerokich kompetencji miękkich.

Realizujemy innowacyjne, prestiżowe i nagradzane projekty edukacyjne i szkoleniowe we współpracy z europejskimi liderami edukacji. Realizujemy projekty lokalnie, na poziomie kraju, jak i prowadzimy z sukcesem projekty europejskie.

Potrafimy zadbać o naszych Klientów kompleksowo. Organizujemy i prowadzimy szkolenia, warsztaty i seminaria z najbardziej aktualnych i poszukiwanych tematów. Wspieramy rozwój zawodowy i osobisty osób i instytucji poprzez profesjonalny coaching (biznes-coaching, life-coaching, indywidualny i zespołowy), a także profesjonalne doradztwo.

Współpracujemy z małymi i średnimi firmami, przedsiębiorstwami, uczelniami wyższymi, organizacjami pozarządowymi i urzędami.

Nasi Klienci są traktowani wyjątkowo i indywidualnie. Nasze usługi są “szyte na miarę”, tak byście czuli się komfortowo, otoczeni profesjonalną opieką i wsparciem.

Profesjonalnie i z pasją wspieramy rozwój ludzi i instytucji!