Firma szkoleniowa w Warszawie

O nas

Jesteśmy polską, nowoczesną firmą, działającą od 2009 roku. Świadczymy usługi doradcze, eksperckie i szkoleniowe. Stosujemy zarówno sprawdzone techniki zarządcze jak i racjonalizatorskie metody opracowywania oraz realizacji nowych, kreatywnych pomysłów i projektów.

Organizujemy i prowadzimy szkolenia, warsztaty i seminaria z najbardziej aktualnych i poszukiwanych tematów.

Prowadzimy profesjonalny coaching (biznes-coaching, life-coaching, indywidualny i zespołowy) oraz doradztwo biznesowe. Angażujemy się w przedsięwzięcia edukacyjne i wspierające rozwój kompetencji i kapitału ludzkiego.

Prowadzimy i wspieramy polskie oraz międzynarodowe projekty z obszaru edukacji i usług edukacyjnych.

Współpracujemy z przedsiębiorstwami, uczelniami wyższymi, organizacjami pozarządowymi i urzędami. Zajmujemy się planowaniem, opracowywaniem i zarządzaniem procesami i projektami.

Świadczymy usługi eksperckie z zakresu przygotowywania między innymi: ekspertyz, dokumentacji/ocen strategicznych,  analiz strategicznych, biznesplanów dla przedsiębiorstw i podmiotów ekonomii społecznej, planów (strategii) rozwoju miejscowości.

Przygotowujemy projekty z zakresu innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań, a także technologii. Wspieramy instytucje w opracowywaniu projektów oraz wniosków o dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej i innych funduszy pomocowych. Wspieramy także ich realizację.

Wspieramy instytucje w procesach zorientowanych na zmianę, zarządzaniu zmianą, jak też poprawę komunikacji i organizacji. Pomagamy w procesie i przygotowujemy strategie komunikacji, w tym komunikacji społecznej i zarządzania informacją w firmie i organizacji.

Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, dostosowujemy nasze usługi do potrzeb i oczekiwań. Nasze usługi są “szyte na miarę”, tak byście czuli się komfortowo, otoczeni profesjonalną opieką i wsparciem.

Z nami profesjonalnie zaplanujesz i z sukcesem zrealizujesz swoje przedsięwzięcie!